Client Stories
Verkoop van Think Learning aan Totara
Over de deal
Investec adviseerde Think Learning bij de verkoop aan Totara, een portfoliobedrijf van Tenzing
Investec heeft Think Learning geadviseerd bij de verkoop aan Totara, een wereldwijde leider in leertechnologieën. De transactie markeert Totara’s eerste overname sinds de investering van Tenzing een jaar geleden. Think Learning en Chambury Learning bundelen hun krachten binnen de Totara groep om de groei in de publieke sector en de gezondheidszorg te versnellen.
Investec maakte gebruik van zijn diepgaande sectorkennis in de leertechnologiesector, samen met zijn expertise in het adviseren van bedrijven die eigendom zijn van oprichters, om de best mogelijke deal te sluiten voor de aandeelhouders van Think Learning en hen klaar te stomen voor toekomstig succes binnen de Totara-groep.
“Het dealteam van Investec is tijdens de hele transactie een uitblinker geweest op het gebied van hun inzicht in ons bedrijf, strategische inzichten en advies. Het hele team was uitzonderlijk in het coachen van ons tijdens het proces, het wegnemen van ruis en ons in staat stellen om ons te concentreren op de belangrijkste commerciële punten; we hadden de deal eerlijk gezegd niet zonder hen kunnen doen. Investec’s kennis van de EdTech-markt is eersteklas en heeft ervoor gezorgd dat we het juiste huis voor ons bedrijf hebben gevonden en de best mogelijke deal hebben gesloten. We kijken er echt naar uit om deel uit te maken van de Totara groep en bij te dragen aan de toekomstige groei.”
Tim Newham, Directeur van Think Learning
“We zijn erg blij dat we het Think Learning-team hebben kunnen ondersteunen bij deze transactie en dat ze zich bij de Totara-groep hebben gevoegd terwijl ze aan hun volgende groeifase beginnen. We zijn verheugd hen te zien gedijen binnen de Totara business die haar positie als leider in de leer- en ontwikkelingstechnologie versterkt.”
Scott Williams, Director, M&A Advisory at Investec
Over Think Learning
Think Learning is een leertechnologiebedrijf dat platform-, content- en consultancydiensten levert aan klanten in verschillende sectoren in het Verenigd Koninkrijk. Het bedrijf is gespecialiseerd in de ontwikkeling van leer- en talenttechnologieën in sectoren met een hoge nalevingsgraad, met een bijzonder sterke reputatie in de gezondheids- en zorgsector en de publieke sector.
